Шановні читачі! Спеціально для вас - список найкращих книг, які варто прочитати кожному підлітку

  • «Дом странных детей», Ренс Ріггз

Джерелом натхнення для написання цієї книги стали старі фотографії, які збирав письменник. І саме завдяки тому, що розсип чорно-білих фото допомагає з головою зануритися у розказану історію, читаючи цю книгу, вам буде здаватися, що ви опинилися у вирі подій разом з головними героями.
Містичний детектив розповідає історію про хлопця-підлітка, який абсолютно випадково дізнається, що він не зовсім звичайна дитина. Як тепер йому вчинити зі своїм даром? Тут вас чекає магія, пригоди та любов. Твір не просто затягує, він ніби переносить вас у інший світ, де вам разом з головними героями неодмінно захочеться вийти на наступний рівень.

  • «Перси Джексон и похититель молний», Рік Ріордан

Якщо ви любите міфи та легенди, якщо приваблює магія та подобаються пригоди, то вам неодмінно варто прочитати цю книгу. Ріордан розповів захоплюючу історію про карколомні пригоди чотирьох підлітків, які, рятуючи світ, відчайдушно борються з монстрами.
Тут на вас чекають численні таємниці та несподівані сюжетні повороти. Більш того, автор зміг в усіх фарбах передати думки, переживання, хвилювання та емоції своїх героїв. При цьому характери всіх персонажів абсолютно різні. А головне, вам самим доведеться розбиратися, хто кому друг, а кому ворог.

  • Книги серії «Таймлесс», Керстін Гір

Трилогія «Таймлесс» складається з трьох творів в жанрі фентезі та стане відмінним вибором для дівчаток-підлітків. «Рубінова книга», «Сапфірова книга» та «Смарагдова книга» розкажуть вам захоплюючу історію про подорожі у часі.
Головна героїня – проста юна дівчина, яка одного разу випадково дізналася про те, що здатна переміщатися у часі. Чи зуміє героїня виконати покладену на неї місію? Чи справиться вона з усіма завданнями? Чи встигне освоїти безліч наук та мистецтв? Чи навчиться контролювати час своєї подорожі?
Трилогія вийшла неймовірно захоплюючою. Тут є легкість оповідання, і іронія, і гумор, і безліч таємниць та цікавих сюжетних поворотів, романтики та, звичайно ж, красива історія кохання. Інтригу автор буде тримати до останнього, тому всі три книги ви прочитаєте буквально на одному диханні.

  • «Вуличний кіт на ім'я Боб», Джеймс Бовен

Чи багато людей можуть похвалитися тим, що зустріли споріднену душу? Чи багато хто, опинившись практично на дні, зміг знову повірити в себе та піднятися? Чи багато хто зміг в цей період взяти відповідальність не тільки за себе? А герой цієї книги зміг. Здавалося, падати йому було зовсім нікуди, він відчайдушно боровся з наркозалежністю та просто намагався вижити, але випадкова зустріч з рудим котом в один момент все змінила.Ця світла, добра історія заснована на реальних подіях, що в черговий раз переконує в тому, що життя – це низка дивовижних, але зовсім невипадкових подій. Автор зумів настільки хвилююче та правдиво розповісти цю історію, що в неї не тільки віриш від початку до кінця, а й щиро співпереживати головному герою.Книга буде однаково цікавою як для підлітків-хлопчиків, так і для підлітків-дівчаток, адже вона змушує задуматися про те, що можливо комусь навколо вкрай необхідна ваша допомога. А головне, вона вчить вірити в краще та доводить, що навіть з самого низу можна вибратися нагору.

  • «Бумажные города», Джон Грін

А вам іноді здається, що все навколо несправжнє? Що вас оточують нещирі люди, що багато хто лицемірить та грає на публіку, що вам хочеться опинитися зовсім у іншому місці? Саме так відчуває себе головна героїня, коли вирішує втекти. Правда, вона залишає кілька підказок своїм друзям про те, де її шукати. Але чи зуміють вони їх розгадати?
У цій книзі є і невелика детективна інтрига, і хороший гумор, і романтика, проте найбільше вона привертає увагу міркуваннями про життя підлітків. Твір переповнений переживаннями та емоціями, які в певному віці відчуває кожен. Завдяки цьому, прочитавши цю книгу, багато молодих людей зможуть під іншим кутом подивитися на свої, вже зовсім недитячі проблеми.

Кiлькiсть переглядiв: 16